Maison d'hôtes des Means à Méolans Revel

Gastenverblijf "Les Méans"

Deze historische 12e-eeuwse residentie werd oorspronkelijk bewoond door monniken van de Chalaisische orde.

Gelegen in een gehucht in de Ubaye-vallei, is het omgeven door bergen en bossen.

Bij de renovatie van deze voormalige pastorie werd de voorkeur gegeven aan ecologische materialen zoals: steen, kalk, hout...; terwijl ze de nieuwste milieutechnologieën bevatten, zoals het gebruik van verwarming met houtpellets en warm water op zonne-energie.

Het landgoed zorgt door zijn geografische ligging voor een rustig verblijf midden in de natuur.

Beschut door zijn oude stenen met een zeer zonnige ligging, inclusief een prachtige tuin van ongeveer 3000 m², biedt het hele pand u comfort, rust en kalmte.

De kamers en suites zijn smaakvol ingericht. Met een oppervlakte van circa 25 m² heeft elk een nette en warme inrichting.

Elke kamer heeft een vrij uitzicht op de bergen. De grote hoofdruimte op de begane grond heeft prachtige gewelven met een grote open haard. Dit gaat gepaard met een ontbijtruimte, ook onder gewelven, het hele huis wordt bediend door een centrale trap in origineel larikshout en andere individuele ingangen...

De diensten die deze accommodatie biedt

  • internet toegang
  • Dieren niet geaccepteerd
  • Balkon
  • Elektrische ketel
  • Kabel / Satelliet
  • Rookvrije kamers
  • Schoorsteen
  • Keuken - kitchenette
  • Lakens en handdoeken inbegrepen
  • Beddengoed inbegrepen
  • Onafhankelijke ingang
  • Ijzer
  • Toeristeninformatie
  • Tuin
  • magnetron
  • Schoonmaak / huishouding
  • Gratis parkeren
  • Priveparkeren
  • Ontbijt
  • Welkomstpakket
  • Tuin Lounge
  • Haardroger
  • Strijkplank
  • Televisie
  • niet omheind land
  • schaduwrijke grond
  • Privé terras
  • Privé terras/balkon
  • DTT
  • Berg uitzicht
  • gratis wifi

CONTACT :

Frederic en Diane Brunet

490 de middelen

04340 Meolans-Revel

Telefoon:  06 19 25 93 45

Website  : https://www.les-means.com/fr

Taal :
Francais
English
Nederlandse
Retour en haut
Navigatie Menu